Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemi Nedir?

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemi, solucan üretimi yapan yatırımcıların en büyük destekçisi olmaktadır. Solucan gübresi, solucan yetiştirilmesinde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Solucan yetiştiricilerinin kullandıkları oda ya da çadırda nem, mutlaka % 70 ile %90 arasında olmalıdır. Bu sistem sayesinde nem oranı %98?e kadar çıkarılabilir.

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemi Nasıl Yapılır ve Çalışır?

Kullanılacak olan nem sensörü ve otomosyon sistemi sayesinde ile dijital ekranda nemi ekranda görülebilir ve istenilen değerde tutulmasını sağlanabilir. Yüksek basınç pompası suyu püskürtürken; paslanmaz çelik nozullar 10 mikron büyüklüğünde parçacıklara ayırarak; suyun kısa sürede buharlaşması sağlanır. Buhar sayesinde nem orası artarken, ortamdaki sıcaklıkta düşer.

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemleri, kurulumu sırasında;
? Bir adet yüksek basınç pompası
? Paslanmaz çelik 303 veya 316 kalite nozullar
? Borular
? Nem sensörü ve otomasyon sistemi kullanılmaktadır.

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemleri, kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik ve ciddi bir tasarrufa neden olur. Nem oranının istenilen oranda tutulmasını sağlar ve toprak nemlendirme de doğal bir yöntem olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemleri sayesinde solucanların ömrü uzarken; gübrelerin verimi arttırılır. Çünkü solucanlar toprak altında nem sayesinde yaşarlar. Gübre üretimi yapılan ortamdaki nem oranı nem sensörü sayesinde sabit tutulur.

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemi

Kapalı alanlarda kullanabilirsiniz..
Nem oranını istediğiniz ayarda tutmanızı sağlar.
Toprak nemlendirme olarak kullanabilirsiniz.
Hayvan ahırlarınızda kullanabilirsiniz.
Seralarınızda kullanabilirsiniz.
Açık Alan Serinletme Videosu

Solucanların ömrünü uzatın

Bildiğiniz üzere solucanlar toprak altında ki nem ile yaşayan canlı grubuna girer. Gübreyi ürettiğiniz ortamdaki nem oranını sabit tutmak artık sizin elinizde.

Gübrelerin verimini arttırın.

Megamist olarak bu alanda da ürettiğimiz Solucan Gübresi Nemlendirme sistemi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....