Plaj Serinletme Sistemleri

Bilindiği üzere plajlar açık alanda oldukları için vantilatör veya klimalar ile serinletilmemektedir. Sıcak yaz aylarında aşırı sıcaktan dolayı otel plajlarını tercih eden ziyaretçiler serinlemek için gölge altlarını tercih etmektedirler. Fakat buda bunaltıcı sıcaklar için bi çare değildir. Megamist mühendislik bu problemin çözümü için geliştirdiği plaj serinletme sistemi sayesinde artık plajlarınızı serinletirken ek olarak daha otantik görüntülerde oluşturabilirsiniz.

Yüksek basınçlı su pompaları sayesinde basınçlı su elde edilmektedir. Bu basınçlı su nozullar sayesinde mikron partiküllerine dönüştürülerek ortama salınmaktadır ve sis görünümü elde edilmektedir.

Bu sisleme sonucunda ortam ısısı düşürülmektedir. Sisleme işlemi tamamen doğayı taklit edilerek yapıldığından dolayı herhangi bir alejik yan etki veya insan sağlığı için sorun teşkil etmez. Kurulacak olan sistemin içerisine ilaveten parfüm ekleyebilirsiniz. Görünüm ve koku olarak diğer plajlardan daha hoş bir ortam elde edebileceğiniz için müşterileriniz sizi tercih edecektir.Ekonomik hemde kullanılabilirlik olarak uygun olan sistemimizden bir çok otel yararlanmaktadır.Geniş bayi ağımız sayesinde servis problemi yaşamadan uzun yıllarca rahatlıkal sistemimizi kullanabilirsiniz. Sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Açık alanlarda serinletme sistemini kurduğumuz firmalardan bir kaçını siz değerli müşterilerimiz için video olarak sunmuş bulunmaktayız.

Plaj Serinletme

İnsanları serin tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde insanlar üzerinde ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....