Restoran Serinletme Sistemleri Nedir?

Restoran Serinletme Sistemleri, ailece ya da sevdiklerinizle birlikte yaz aylarında keyifli yemekler yemeniz adına, özellikle restoranların bahçelerinde ve açık alanlarında sıcak ve nemli hava karşısında bunalmanızı engellemek adına uygulanan bir sistemdir. Sistemin uygulanışı sırasında kullanılan opsiyonel ışıklandırma ve koku desteğiyle restoranın bahçesi serinletilirken; otantik bir görünümle farklı bir hava esmesini sağlar.
Restoran serinletme sistemlerini, tercih eden restoran özellikle yaz aylarında müşteri potansiyelini arttırır. Sistemin kuruluşu 4-5 saatlik kısa bir zaman almaktadır. Ekonomik bir uygulama olu, aynı zamanda tasarrufludur.
Restoran Serinletme Sistemleri Nasıl Yapılır?
Restoran Serinletme Sistemleri genellikle müşterinin olmadığı zaman dilimleri içerisinde kurulur ve kurulum kısa zaman içerisinde gerçekleşir. Serinletme sistemlerinde kullanılan elemanların başında yer alan vantilatör desteğiyle suyun buharlaşması sağlanır. Soğuk hava perdesi oluşturularak, dışarıdan gelen sıcak hava soğutularak, içeri alınır.
Restoran Serinletme Sistemleri Nasıl Çalışır?
Restoran Serinletme İşletmeleri, misting soğutma sistemi sayesinde açık alan için 10 dereceye kadar ciddi bir serinlik yaratılmasını sağlar. Restoranın açık alan bölümüne büyüklüğü ile orantılı kurulacak olan sistem ile şebeke suyu, 5 ile 15 mikron gibi küçük zerrecikleri şeklinde parçalanarak ortama salınır. Su zerreciklerinin küçük olması nedeniyle ortamda ıslanma ya da ıslaklık hissi olmaz. Sistemde kullanılan vantilatör, suyun buharlaşmasını sağlayarak, buharlaşan su ile ortamın ısınsı emer ve sıcaklığın düşmesini sağlar. Su içerisine ilave edilen parfüm ile aynı zamanda hoş bir koku elde edilmesi sağlanabilir.
Restoran Serinletme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?
Restoran Serinletme Sistemleri başta restoranlar olmak üzere lokanta, bahçe ve kamelyalarınız kullanılabilir. Doğa dostu olması nedeniyle ortamda bulunan kişilerin sağlığına zarar vermez. Sistem ortamda sisli ve buharlı bir görünümü sağlayacağı için ışık oyunları kullanılarak dekor olarak otantik bir havanın esmesi sağlanabilir. Restoranda koku, tozlanma ve sinek gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırır.
Restoran Serinletme Sistemleri
Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
Islaklık hissi uyandırmaz
Az enerji yüksek performans
Doğa dostu
image

İnsanları serin tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde insanlar üzerinde ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....