Konser Alanı Serinletme Sistemleri Nedir?

Konser Alanı Serinletme Sistemleri, özellikle yazın aşırı sıcaktan seyircilerin etkilenmemesi adına büyük ve açık alanlara serinletme amacıyla kurulan sistemlerdir. Konser alanları genel anlamda büyük alanlar olduğu için vantilatör gibi serinletme cihazları istenilen performansı sağlayamaz. Bu nedenle büyük alanlar için etkili olan konser alanı serinletme sistemleri sayesinde istenilen sonuç elde edilerek; seyircilerin rahat ve ferah bir ortamda eğlenmeleri sağlanır. Bu sistemler satın alınabileceği için günlük programlar için kiralanabilir.

Konser Alanı Serinletme Sistemleri Nasıl Yapılır?

Konser Alanı Serinletme Sistemleri için asıl mantık, su buharı sayesinde sıcaklığın düşürülmesidir. Kurulum açısından kolay olan sistem aynı zamanda ekonomik ve tasarrufludur.

Konser Alanı Serinletme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Konser Alanı Serinletme Sistemleri, 70 bar yüksek basınç ile yüksek basınç pompaların su püskürterek nozullar sayesinde 15 mikron civarında küçücük su zerrecikleri elde etmesi üzerine kuruludur. Bu su zerrecikleri sıcak hava etkisiyle buhara dönüşerek ortamın serinletilmesini sağlar. Ortamın serinletilmesi sırasında oluşan sisli ve buharlı görüntü ışık oyunları sayesinde daha eğlenceli ve keyifli ortamların oluşmasını sağlar. Buhar içerisine lazer ve ışık gösterileri istenirse ilave edilir.

Konser Alanı Serinletme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Konser Alanı Serinletme Sistemleri, konser, festival, miting, fuar gibi çeşitli organizasyonların yapıldığı açık alanların serinletilmesi amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda bahçe ve kamelyaların serinletilmesinde, açık alan alışveriş merkezleri ve pazarlarda çok rahatlıkla kullanılabilecek kolay kurumlu bir sistemdir.

Konser Alanı Soğutma ve Serinletme Sistemleri

Tüm açık ve kapalı alanlar uygulanabilir
Islaklık hissi uyandırmaz
Az enerji yüksek performans
Doğa dostudur.
image

İnsanları serin tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde insanlar üzerinde ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....