Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri Nedir?

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri, kafeterya gibi farklı büyüklüğe sahip ve sıcak yaz günlerinde müşterilerini rahatlatmak amacıyla hizmet veren işletmeler tarafından kullanılan sistemdir. Kafeterya açık alan serinletme sistemleri; iki fanlı hat üzerinde 4 uçlu açık alan hava serinletme sistemleridir.

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri Nedir?

Otomasyon sistemli ve pistonlu olması nedeniyle çalışma ve durma süreleri kendiliğinden ayarlanır. Su kesilmesi gibi olumsuz durumlarda sinyali ile uyarı verir. Minimum 5 ile 8 derece soğumaya neden olarak nem ve sıcaklık oranını dengeler.
Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemlerinde kullanılan elemanlar;
- Seramik piston,
- Çift elektrikli motor,
- Vantilatör
- Damlatma önleyicili ve sonlayıcı, püskürtücü nozul
- Yüksek basınç hortumu olarak sayılabilir.

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri, seramik pistonlar sayesinde su itilir. Püskürtücü nozul uçları su püskürtür ve bu sırada kimseyi ıslatmaz ve damlama yapmaz. Püskürtücü borular, ortama göre uzatılabilir ve püskürtülen su küçük su zerrecikleri halinde sıcak hava etkisi ile buharlaşır. Sistem bulunduğu ortamı minimum 5 ile 8 derece serinletir. Su ve elektrik kullanımı konusunda çok tasarrufludur. Kurulumu eleman sayısı çok fazla olmasına rağmen, çok kolaydır.

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanır?

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri, işletmelerinde açık alanları bulunanlar tarafından hem müşterilerinin hem de çalışanlarının keyfini sağlamak adına kullanır. Bu sistem aynı zamanda;

Kafeterya Açık Alan Serinletme Sistemleri

Lokanta ve Restoranlarda.
Bahçe ve Teraslarda.
Pastane ve Kafeteryalar.
Açık alan alışveriş merkezlerinde serinletme amacıyla kullanılır..
image

İnsanları serin tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde insanlar üzerinde ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....