Kafeterya Isıtma Sistemleri

Isınma, tüm yaşantımızı etkileyen olgulardan biridir. Kafeteryaların kış aylarında iyi ısınması için kafeterya sahipleri tarafından tercih edilen kafeterya ısıtma sistemleri radyant ısıtıcıları ile yapılır. Radyant özellikli ısıtma sisteminin uygulanmasının sebebi daha konforlu olması ile birlikte enerji tasarruflu olmasıdır.

Kafeterya Isıtma Sistemlerinin Nitelikleri

Kafeteryada kullanılan ısıtma sistemleri, borulu radyant ısıtıcı, seramik ısıtıcılar, platin ısıtıcılar, otomatik kapaklı seramik ısıtıcı, sıcak hava üreteci tarafından sağlanır. Bu sebeple birbirinden değişik ısıtma sistemleri mevut olup işletme sahibinin kişisel tercihine göre değişen ısınma sistemleri oluşur. Sıcak hava üreteci ısınma sistemi kafeteryalarda büyük yer aldığı için pek tercih edilmezler. Lakin borulu radyant ısıtıcı, seramik ısıtıcı en çok tercih edilenler arasındadır. Bu ısıtma cihazları en kısa sürede ısınma işlemini gerçekleştirerek iç mekânın ısı kontrolünü sağlar. Estetik görüntüleri vardır ve toz vb. dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Sessiz, verimli yanma özelliğine sahiptir.

Mega Isıtma Firmasının Özellikleri

Firmamız kalite güvencesinden ödün vermeksizin kendine has cihazları ile profesyonel ekip elemanlarımızla sizlere kafeterya ısıtma hizmeti verir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak üst seviyede hizmet kalitesi, güvenli ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin iş yerlerine anında hizmet veriyoruz, verdiğiniz adrese gelip işleminizi yapıyoruz. Yaptığımız işlerde de firmamız tarafından güvence veriyoruz. Teknik servis hizmetlerimiz ile birlikte bakım, onarım işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca aklınızda takılı kalan bütün sorularınızı cevaplandırır sizler de bu sayede gönül rahatlığı ile güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Isıtma Sisteminde Profesyonel Hizmetin Önemi

Bir ısıtma sistemleri uzmanı belirlerken işinizi şansa bırakmayın çünkü olası kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun alanında uzman olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Isıtma sistemi arızaları ile ilgili gelişen son yenilikleri takip ederek ısıtma sistemi arızasına çözüm ve bakım işlemlerini yerine getirilmesi sağlanır. Bizler Mega Isıtma olarak en güncel bilgiler ile hizmet sunuyoruz. Arıza giderme, parça değiştirme ve standart bakım işlemlerinizde ekip çalışanlarımız en uygun seçenekleri sunar. Kafeterya ısıtma sistemlerinin daha iyi çalışması için profesyonel hizmet verilir.

Kafeterya Isıtma Sistemini Uyguladığımız Alanlar

Cafe ve Restoranlarda kullanabilirsiniz.
Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
Miting ve Konser alanlarında kullanabilirsiniz.
Kafeteryalarınızda kullanabilirsiniz.
Restoranlarınızda kullanabilirsiniz.
Açık Alan Serinletme Videosu

En soğuk havalarda bile doğa dostu ısıtma sistemi

Mega Isıtma Sistemleri en soğuk havalarda bile ortam sıcaklığını en üst düzeyde tutarak insalar üzerinde üşüme hissi uyandırmaz.

25 dereceye kadar ısıtma

Mega ısıtma sistemleri her türlü açık alanlarınızda 25 dereceye kadar ısıtma sağlar.

Doğalgaz ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Mega Isıtma Sistemleri az gaz tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az gaz ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....