Dış Mekân Isıtma Sistemleri

Kış ayların ve sonbaharın mevsimin olmazda olmazı olan dış mekân ısıtma sistemleri işletmelerin işlerini kolaylaştırır. Dış mekânda ısıtma işlevi palmiye soba, piramit ısıtıcı soba, mantar soba adlı ısıtıcı cihazlar ile yapılır. Firmamız istediğiniz ve talepleriniz doğrultusunda dış mekân kullanımı için uygun olan ısıtma sitemlerini itina ile yapar. Teknik kadromuz işinin ehli olduğu her daim kanıtlarlar. İşin ehli ekibimizin çalışanları sayesinde koltuğunuza oturun rahat bir nefes alarak kalitenin farkına varacağınızın teminatını verilir. Özveri ile çalışan ekibimizle özverili çalışma disiplini ile güvenli hizmet anlayışıyla birlikte güler yüz anlayışını benimseyen teknik elemanlarımız ile uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle buralara kadar eriştik.

Dış Mekân Isıtma Sistemleri Kullanıldığı Alanlar

Dış mekânlardaki ısıtma sistemleri bahçe ve kış bahçesi açık alanlarında alttan ısıtmalı olarak kullanılır. Açık teraslarda, çay bahçelerinde, otellerin açık alanlarında sıcak bir ortam sağlaması için kullanılır.

Dış Mekân Isıtma Sistemi Arıza İçin Yapılması Gereken

Öncelikle alanında uzman bir ekip ile arızanızı çözmeye çalışın ve lütfen kendiniz dış mekân ısıtma sisteminin arızasını gidermeye çalışmayınız. Bizler sizlere yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. Çalışan demir pas tutmaz misyonumuz ile sizlere kaliteli hizmet vermek için canla başla çalışıyoruz. Sunmakta olduğumuz parça değişim hizmeti, diğer değişim hizmetlerinde ve sonrasındaki işlerde de servis garantisi veririz. Her biri kendi alanında yetkin olan teknik servis ekimiz ile binlerce dış mekân ısıtma sisteminin derdine şifa oluyoruz. Alanında uzman ekimizle sayısız servis hizmetleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Firmamız ısıtma sistemi sektörünün geçmişten gelen güveni sizlere sunar.

Dış Mekân Isıtma Sistemlerinde Bakımın Önemi

Mega Isıtma olarak bakımsız kalan ve düzenli bakım yaptırılan birçok dış mekân ısıtma sistemlerine rast geliyoruz. Gördüğümüz kadarı ile bakımsız kalan kombiler daha çok arıza verirken bakımı düzenli uzmanı tarafından yapılan ısıtma sistemleri daha az arızalanır ve arıza gideri düşük olur. Bu nedenle de dış mekân ısıtma sistemlerinin bakımları önemsenmeli ve vakti geldiğinde yaptırılmalıdır. Cihazlarınızın ve sistemleriniz sağlıklı çalışmasının en birinci şarttı bakımlarıdır.

Dış Mekan Isıtma Sistemini Uyguladığımız Alanlar

Cafe ve Restoranlarda kullanabilirsiniz.
Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
Miting ve Konser alanlarında kullanabilirsiniz.
Kafeteryalarınızda kullanabilirsiniz.
Restoranlarınızda kullanabilirsiniz.
Açık Alan Serinletme Videosu

En soğuk havalarda bile doğa dostu ısıtma sistemi

Mega Isıtma Sistemleri en soğuk havalarda bile ortam sıcaklığını en üst düzeyde tutarak insalar üzerinde üşüme hissi uyandırmaz.

25 dereceye kadar ısıtma

Mega ısıtma sistemleri her türlü açık alanlarınızda 25 dereceye kadar ısıtma sağlar.

Doğalgaz ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Mega Isıtma Sistemleri az gaz tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az gaz ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....