Coolzone Sisleme Sistemleri

Coolzone Sisleme Sistemleri, işletmelerin belli bir bölümünde serin ve ferah ortamlar kurulması amacıyla uygulanan serinletme sistemidir. Özellikle yaz aylarının çok sıcak olması nedeniyle insanlar serin ortam arayışı içindedir. Serin bir ortama sahip olan mekanlar, diğer mekanlara göre daha avantajlı olarak, daha fazla müşteriye ev sahipliği yaparlar. Serin ve eğlenceli soğuk bir mekana sahip olabilmek için sisleme sistemlerinden faydalanmak maliyet açısından düşük olması adına işletmenin ciddi bir kar etmesini sağlar.

Coolzone Sisleme Sistemleri Nasıl Yapılır?

Coolzone Sisleme Sistemleri ile yazın sıcaklık ne kadar yüksek olursa olsun sıcaklık ve nemden olumsuz olarak etkilenmez. Ortamda 15 dereceye kadar sıcaklığın düşmesini sağlayan bir sistem olup, suyun yüksek basınçlı pompa ve nozullar sayesinde su buharına dönüşmesi ile yapılan sistemdir.

Coolzone Sisleme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Coolzone Sisleme Sistemleri, nozullardan yüksek basınç pompası sayesinde çıkan küçük su zerreciklerin ortama püskürtülmesi sonucu su buharına dönüştürülmesi ile çalışan sistemdir. Suyun su buharına dönüşümü sırasında ortamda oluşan buhar ve sis içerisine LED lambalarının efektler oluşturması işletmeye farklı bir görünüm kazandırır. Sistem sayesinde ortama püskürtülen su, saniyeler içerisinde buharlaşarak ortamın ısısının düşmesini sağlar ve ortamdaki nem dengesini kurar. Bu işlemler sırasında güzel ve hoş kokuların kullanılması ortamdaki havayı değiştirir.

Coolzone Sisleme ve Serinletme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Coolzone Sisleme Sistemleri, kapalı ve açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bahçe ve kamelyalarınızda yazın keyfini çıkarmanız sağlar. Az enerji ile yüksek bir performans sağlar.

Coolzone Misting System?
Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
Kapalı ve açık alanlara uygulanabilir
Az enerji yüksek performans
Az su tüketimi
image

İnsanları serin tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde insanlar üzerinde ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....