Soğutma Kulesi Ön Soğutma Sistemleri

Bilindiği üzere soğutma kuleleri sisteminin içerisine giren hava sıcaklığına göre performans sağlamaktadır. Sürekli yüksek performansta çalışacak olan soğutma kuleleri bir süre sonra demir yorgunluğu yaşayarak hizmet zamanında düşüşlere sebep olmaktadır. Ek olarak aşırı sıcaklardan dolayı daha fazla performans sağlamak zorunda kalan soğutma kuleleri daha fazla elektrik harcamaktadır.

Bu problemlerin çözümü için Megamist Mühendisliğin geliştirdiği Soğutma Kulesi Ön Soğutma Sistemleri sayesinde hem enerji tasarufu olarak hemde sisteminizin daha fazla yorulmamasını sağlayarak servis ömrünü uzatmış olacaksınız.

Sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz ön keşif sonucunda size uygun olan projemiz sunulacaktır ve istenildiği taktirde en kısa süre içerisinde kurulum gerçekleştirilecektir. Geniş bayi ağı sayesinde servis problemi yaşamadan uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanıp enerjiden ve sisteminizi fazla yormadan daha tasarruflu bir şekilde çalıştıracaksınız.

Soğutma Kulelerinde Ön Soğutma

Yüksek enerji tasarrufu
Kısa zamanda yüksek performans
Yüksek verim uzun ömürlük
Megamist Ön Soğutma Sistemi
image

Biz doğayı taklit ediyoruz

Sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz ön keşif sonucunda size uygun olan projemiz sunulacaktır ve istenildiği taktirde en kısa süre içerisinde kurulum gerçekleştirilecektir.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....