Nem Otomasyon Sistemleri

Megamist olarak geliştrmiş olduğumuz Nem Otomasyon Sistemini; Mantar odalarında, fabrikalarınızda, dijital baskı odalarınızda, seralarda ve bir çok proje ve alanda nem oranını ölçme ve otomotik olarak istenilen nem oranını sabit tutma özelliği ile sağlamaktadır.

Nem kontrol sistemi kullanıcılara hızlı ve pratik çözüm sunmaktadır. İstenilen bölgedeki CO2%nem oranı bütünleştirilmiş bir ponodan kontrol edilebilmektedir. Burada kullanıcılara sunulan imkanlardan en büyüğü tak çalıştır bir yapının olmasıdır. Bu tip cihazlar için ek olarak bir pano güç kaynağı ve buna ek olarakta kontrol yapılmasına olanak sağlanan kontaktörler kullanılmalıdır.

Bu sistemde ise hepsi tek bir kutu içerisinde toplanmış ve kontrol edilecek unsura direk bağlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Size en yakın bayimiz ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız internet sitemizdeki telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Uzman personellerimiz ön keşif için firmanızı ziyaret edip gerekli proje çizimini gerçekleştirip size bildirecektir.

Tek pano ve ekran üzerinden tüm odalarınıza erişim imkanı

Nem otomasyonu kurduğumuz ortamlarda bir den fazla odalar olabiliyor. Bizde sistemi sizin oda sayınzı ve büyüklüğünüze göre kurulumunu sağlıyoruz ve bu sistem üzerinde birden fazla pano veya ekran yerine tek pano ve ekran üzerinden erişim ve kontrol imkanı sunuyoruz.

Dışarıya çıktığınızda da kontrolünüzü hiç bir şekilde kaybetmeyin.

Megamist Nem Otomasyonu olarak geliştirdiğimiz bu sistemde kısa süreli veya uzun süreli şehir dışı toplantılarına gitmeniz gerektiğinde sizlere verdiğimiz özel panel sayesinde sisteminizin kontrol ve çalışma şeklini anlık olarak tüm platformlardan (Akıllı Telefonlar, Tablet ve Bilgisayarlar) dan sağlayabiliyorsunuz.

Otomatik zamanlı çalışma ile yüksek verim.

Nemlendirme Sistemini sağlayacağınız ortamda sisteminizi belirli saat aralıklarında ayarlayabilme imkanı sunan bu sistem ile nemlendirme sistemini açma kapama gibi bir zahmetiniz olmayacak çalışacağı saatleri sisteme girişini sağladıktan sonra otomatik olarak sizin belirlemiş olduğunuz zamanlarda sistem kendini çalıştırır ve otomatik olarak kapatır.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....