Çim Odaları Nemlendirme Sistemleri

Çim fidelerinin düzenli ve sağlıklı şekilde büyümesi için yapılan çimleme odalarında sisleme ile %80-90 neme ihtiyaç duyulmaktadır. Havalandırma sistemlerinin çim fidelerindeki nemi dışarı attığından odadaki nem oranı sürekli düşmektedir.

Ortamdaki nemin kontrolü için megasist tarafından üretilen çim odaları sisleme nemlendirme sistemi sayesinde ortamın nemi kontrol altına alınır.

Sistem yüksek basınçlı su pompaları tarafından beslenir. Borulardaki basınçlı su paslanmaz çelik nozullar sayesinde 5 mikron çapa kadar parçalara bölünerek püskürtülür. Ortaya çıkan sisin içerisindeki su parçacıkları havada buharlaşarak odanın nem oranını yükseltmeye başlar. Doğayı taklit etmekte olan sistemimizin ürünlerinizin üzerinde her hangi kötü bir sonuca sebebiyet vermez. istediğiniz dahilde deneyimli personellerimizin yapacağı ücretsiz keşiften sonra size en uygun sistem sunulacaktır. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya online destek sisteminden müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Çim ve Çelik Odaları Nemlendirme Sistemleri

Verimliliğiniz artar
Az enerji yüksek performans
Az su tüketimi ile doğa dostu
Kapalı ve açık alanlara uygulanabilir
image

Çim üretiminde kalite ve yüksek verim.

Çimleriniz kısa zamanda yüksek verim alsın.

İstenilen nem ve sisleme oranı

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....