Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Nedir?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, her zaman için taze sebze ve meyve tüketmek isteyen müşterilerin taleplerini gerçekleştirmek için kullanılacak en doğru hizmettir. Manavlarda uzun süre kuru olarak kalan sebze ve meyveler, çürümeden kaynaklı işletme sahibine ciddi kayıplara neden olabilir. Mevcut olan açık hava soğutma sistemleri de sadece soğutma işlevini yerine getirdiği için nemlenmeye etkileri olmadığı için ömür uzatmada etkisi yoktur.

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Nasıl Yapılır?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, ürünlerin daha sağlıklı korunmasını sağlarken, ortamının da daha serin olmasını destekler. Manav ya da işletmede gerekli ön keşif yapıldıktan sonra ortamın özelliklerine göre projelendirilir. Kullanılacak malzemenin sayısı ve dizayn şekli belirlenir.

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, yüksek basınçlı pompaların etkisiyle püskürtme memeleri sayesinde püskürtülen su, nozullar sayesinde küçük parçacıklara ayrılır. Su parçacıkları havanın sıcağıyla buharlaşarak, ortamın ihtiyacı olan nemi sağlarken, aynı zamanda serinletme etkisi de gösterir.

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, meyve sebzelerin donmaması, uzun süre canlı ve taze korunmasını sağlar. Az enerji tasarrufu ile yüksek kalite sağlayarak; sağlıklı sebze ve meyve tüketimini destekler. Manav reyonları dışında, balık reyonlarında sisleme ve nemlendirme sistemi sayesinde balıklar taze ve canlı olarak korunabilir.

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme

Meyve ve sebzelerin donmaması
Uzun süre taze ve canlılık
Doğa dostu ve sağlıklı sistem
Az enerji tasarrufu ve yüksek kalite
image

Meyveleri serin ve nemli tutar fakat kesinlikle ıslaklık hissi uyandırmaz.

Serinletme sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynadığı için hiç bir şekilde meyve ve sebzeler üzerinde aşırı ıslaklık hissi bırakmamakla birlikte ferah bir ortam sunar.

15 dereceye kadar soğutma

Megamist serinletme sistemi bulunduğu ortamı 15 dereceye kadar düşürür. Yazın kavurucu sıcaklar altında olsanız dahi hiç bir şekilde sıcaklıktan ve nemden etkilenmezsiniz.

Su ve Enerji kullanımında tasarrufu yüksektir.

Megamist Serinletme Sistemleri az su tüketimi ve enerji tasarrufu ile bu hizmeti satın alanlar tarafından çok tutulan sistemlerden birisidir. Çok az su ve enerji kullanımı sağlayan serinletme sistemleri tamamen doğa dostu olmakla birlikte müşterilerine hakettiği konfor ve ferahlığı sağlar.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....